Stoiska targowepowrót

Stoisko targowe to jedna z wizytówek firmy składa się na pozytywny wizerunek marki.


Oferujemy Państwu kompleksową działalność wystawienniczą na targach krajowych oraz międzynarodowych. Zaprojektowane przez nas stoiska wielokrotnie zdobywały uznanie naszych klientów, Gości targowych i organizatorów.

 

Realizujemy stoiska standardowe, niestandardowe, piętrowe i na terenach zewnętrznych.

 

Zabudowa stoisk targowych oferowana przez naszą firmę obejmuje: zamówienie powierzchni, projekt, wykonanie, montaż, podłączenie niezbędnych instalacji (elektrycznej i wodno – kanalizacyjnej), zaopatrzenie stoiska w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny, wyposażenie, umeblowanie, obsługa cateringowa, kompleksowe prace graficzne i demontaż po zakończeniu targów.


Projekty wykonujemy w formie wizualizacji przestrzennych, dzięki czemu w znacznym stopniu możemy przybliżyć wyobrażenie o stoisku, które w rzeczywistości jest odzwierciedleniem projektu. Staramy się, aby każde wykonane przez nas stoisko spełniało oczekiwania naszych klientów było niepowtarzalne, funkcjonalne i estetyczne. Każde wykonane przez nas stoisko jest dostosowane do indywidualnych preferencji wystawcy.
Posiadamy własne zaplecze produkcyjne i transportowe. Doświadczony zespół pracowników czuwa nad profesjonalnym wykonaniem całego zlecenia. Gwarantujemy wysoką jakość i terminowość.

Copyright 2012 Wszystkie prawa zastrzeżone dla SCAN Duo